Перейти до контенту
0 800 507 028

Фаховий вишкіл

Розділ оновлюється

Задля перемоги над ворогом, який переважає чисельністю та кількістю техніки, ми маємо бути більш ефективними та технологічними.

Фаховий вишкіл перед відправкою в зону бойових дій дозволяє бійцям Сил територіальної оборони ЗСУ отримати спеціалізовані навички, покращити свої шанси на виживання, а також ефективно виконувати поставлені завдання у складних бойових умовах.

У рамках вишколу військовослужбовці вдосконалюють свої знання та проходять спеціалізоване навчання з таких дисциплін, як мінометна, гранатометна та саперна справи, робота розвідки. Окрім того військовослужбовці проходять курси з пілотування дронів, РЕБ, військової топографії та інші напрямки, які потрібні для ефективної роботи в бойових умовах.

За час широкомасштабного вторгнення воїн Сил ТрО неодноразово вдавалося захопити ворожу військову техніку, завдяки чому підрозділи поповнилися ще й танками з БМП. Інструктори готові навчати як вправно управляти й цими машинами та ще ефективніше знищувати ворога.

Фаховий вишкіл надає бійцям додаткові навички та знання, які можуть врятувати життя їм та їхнім побратимам під час бойових дій. Військовослужбовці працюють разом, що допомагає зміцнити дух братерства, взаємодію та координацію між підрозділами. Вони вчаться працювати у складних ситуаціях, спілкуватися та передавати важливу інформацію, а також виконувати завдання відповідно до стратегії та тактики.

Така підготовка дозволяє військовослужбовцям Сил ТрО покращити свою професійну компетентність і стати більш кваліфікованими у своїй сфері. Вони отримують спеціалізовані знання та навички, які дозволяють їм ефективно виконувати свої обов’язки у бойових умовах та сприяють їх подальшому професійному розвитку.

Нижче ви знайдете навчальні і інформативні матеріали для різних військових спеціальностей.

Гранатометник:

Мінометник:

Бойовий медик:

Зв’язківець:

Розвідник:

Аеророзвідка:

Зенітник:

РЕБ:

Снайпер:

Кулеметник:

Механізовані підрозділи: