Перейти до контенту
0 800 507 028

Забезпечення військових

1. Одяг та взуття

Військовослужбовці повністю забезпечуються одягом та засобами індивідуального захисту. Речове забезпечення складається із 50 позицій, до цього списку входить усе, що необхідно воїну: від шкарпеток до шолома. Перелік складається з таких речей: білизна, термобілизна, головні убори, комплект літнього та зимового обмундирування, взуття, спеціальне спорядження та засоби індивідуального захисту.

2. Захист

Воїн захищає Батьківщину і має бути захищений сам. До переліку речового забезпечення українського військовослужбовця входять бойовий балістичний шолом та модульний бронежилет. Ці засоби індивідуального захисту відповідають стандартам ДСТУ і здатні зупинити ворожі кулі та уламки.

3. Зброя

Кожен військовослужбовець проходить навчання з володіння стрілецькою зброєю, гранатометами, ПТРК та іншими видами озброєння. Бійців Сил тероборони отримують фахову підготовку за такими напрямками: вогнева та тактична підготовка, інженерна та саперна справа, медицина, зв’язок, розвідка, підготовка мінометників.

4. Гроші

Під час воєнного стану військовослужбовцям нараховується щомісячне грошове забезпечення в розмірі 20 100 грн та додаткова винагорода, яка залежить від того, наскільки близько ви знаходитесь до лінії зіткнення з ворогом. За безпосередню участь у бойових діях нараховується додаткова винагорода з розрахунку 100 тис. грн на місяць пропорційно кількості днів з участю у бойових діях.

5. Харчування

Триразовий прийом їжі з калорійністю від 3500 кілокалорій на день. Харчування організовано таким чином, щоб військовослужбовці отримували різноманітні смачні страви. Це не лише каші, але й перші страви, фрукти та солодощі. У випадку активних дій, коли неможливо розгорнути польову кухню, для бійців передбачено різноманітні сухпаї. У переліку тільки каш з м’ясом понад 10 видів. Крім того, у наборах пропонується кава брикетована з цукром або какао, чай, чорний шоколад, мед, курага та інші смаколики.