Перейти до контенту
0 800 507 028

КРИЛАТИЙ ЕСКАДРОН 

Ставай оператором БпЛА

0800-505163

Командування Сил ТрО ЗСУ запускає програму рекрутингу та підготовки екіпажів безпілотних літальних апаратів (БпЛА) “Крилатий ескадрон”.

Кожен охочий віком від 18 до 60 років може опанувати найсучаснішу військову професію – стати оператором дронів і розпочати службу в одному із підрозділів ударних (розвідувальних) БпЛА, які створені та функціонують у всіх регіонах (областях) України.

Підготовка відбувається на базі навчальних центрів Сил Територіальної оборони ЗСУ, а також із залученням приватних та державних програм підготовки операторів БпЛА. 

Наш “Крилатий_ЕскаДрон” – це 

Ерудиція, Сила, Командна робота, Аналіз та Дрон

ПРО ПРОЄКТ

Перемога України – в навченості та технологічності українського війська. Професійні екіпажі БПЛА ефективно керують безпілотниками для розвідки, коригування артилерії, знищення ворожої техніки та особового складу ворога

Чому варто приєднатися до війська саме за програмою «Крилатий ескаДрон»?

 • Ти отримаєш якісну базову підготовку (30 днів) і фахову підготовку (від 15 до 45 діб в залежності від типу БпЛА та інших умов)
 • Потрапиш в екіпаж БпЛА до професійних  підрозділів Сил ТрО ЗСУ
 • Станеш успішним бійцем та нищитимеш ворога завдяки навченості та технологіям 
 • Твоїми командирами стануть професійні військові лідери, які вміють планувати бій та бережуть життя бійців

ПРОЦЕС РЕКРУТИНГУ ТА ПІДГОТОВКИ

 1.  Подати заявку або звернутись до мобілізаційного відділу бригади Сил ТрО ЗСУ, відгукнутись на оголошення на сайтах пошуку роботи Rabota.ua, Work.ua, OLX, LobbyX.
  Також ви можете зателефонувати в Рекрутинговий центр за номером 0800-505163 (понеділок – субота 8:00 – 19:00)
 2. Пройти базове опитування через колцентр.
  Якщо кандидат відповідає всім вимогам, представники колцентру призначають онлайн-співбесіду з рекрутером.
 3. Після співбесіди, рекрутер допомагає підготувати пакет документів, необхідних для військової служби, супроводжує на етапі РТЦК та ВЛК в м.Києві або дистанційно в інших містах України за територіальною приналежністю бригади.
 4. На новобранця чекає курс базової загальновійськової підготовки (БЗВП), який триває 30 навчальних днів. Боєць отримає навички володіння зброєю, знання з тактичної медицини, навчитися діяти в складі підрозділу (відділення, взводу, роти), підготується до служби фізично та психологічно.
 5. Після базової підготовки боєць буде скерований на фахове навчання у навчальних центрах БпЛА, де підготовка проходить за чотирма основними напрямами: пілотування БПАК мультироторного FPV типу, мультироторного типу, літакового типу та підготовка фахівців-дешифрувальників.
  Тривалість фахової підготовки – від 15 до 45 діб (термін програми фахової підготовки може змінюватися в залежності від типу БпЛА та інших умов).
  Навчальна програма поєднує в собі теоретичні та практичні дисципліни. Зокрема тактику застосування БпЛА, роботу з інформаційними системами ситуативної обізнаності («Кропива», «Дельта» та інші), роботу з системами для роботи в онлайн-стрімах тощо. Основу програми складає передльотна, льотна та спеціальна льотна підготовка.
 6. По завершенню навчання пілот складає іспити, на основі яких йому присвоюють військово-облікову спеціальність (ВОС) та скеровують для подальшого проходження служби у обраний підрозділ.

ПРИНЦИПИ ПРОЄКТУ

В центрі нашої програми – насамперед людина, майбутній воїн, що готується до захисту Батьківщини. Тому нами створено належні умови підготовки та перебування рекрута в навчальному центрі.

Інструктори «Крилатого ескаДрону» – професіонали своєї справи, які мають досвід бойового застосування БпЛА, дотримуються високих стандартів підготовки, вміють адаптувати програму під кожного слухача та скерувати його на високий результат.

Наш “Крилатий_ЕскаДрон” – це
Ерудиція, Сила, Командна робота, Аналіз та Дрон

ОГЛЯД ПРОЄКТУ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Після заповнення анкети Вам буде призначено онлайн-співбесіду з рекрутером Рекрутингового центру Сил ТрО ЗСУ

{{data.successMsg}}

ІНТЕРВʼЮ З КОМАНДИРАМИ І РЕКРУТАМИ

«Крилатий ескаДрон»: розпочато новий проєкт рекрутингу та навчання екіпажів БпЛА для підрозділів Сил територіальної оборони Збройних сил України

Хочете служити в інноваційному підрозділі? Вам до нас!

Дати ворогу по зубах! Як територіальна оборона готує пілотів БпЛА

Євген з позивним «Шкіпер» через два тижні завершує навчання в «Ескадроні» і буде готовий вирушити у підрозділ.

Що допоможе підрозділу БпЛА ефективно виконувати завдання та берегти людей

Вміле поєднання всіх нових технологій з традиційними - ключ до перемоги

Командир БпЛА Якір: «Робот не зможе зробити того, що роблять наші штурмовики»

Офіцер вважає, що кожен український громадянин має пройти базову військову підготовку