Перейти до контенту
0 800 507 028
Доброчесність та запобігання корупції

Якщо Ви хочете повідомити про корупційні правопорушення, або такі, що з ними пов’язані, у Силах територіальної оборони ЗСУ – можна зробити це через форму на цій сторінці нижче або шляхом звернення на електронну адресу [email protected]

Звернення щодо порушень військовослужбовцями антикорупційного законодавства слід подавати за наявності обґрунтованого переконання, що надана інформація є достовірною.

Звернення будуть розглядатися Групою внутрішнього контролю Командування Сил територіальної оборони ЗСУ згідно з вимогами законодавства.

Начальник Групи Внутрішнього контролю – старший лейтенант Кривошея Рустам Володимирович.

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Заява має містити інформацію про конкретну особу та фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплені докази скоєного правопорушення.

Такі повідомлення можуть бути надіслані без зазначення авторства (анонімно). Але в даному випадку така заява не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому може залишитись без відповіді.

(розміром не більше 1 Мб, у форматах: DOC, DOCX, RTF, PDF, TXT, JPG)
{{data.successMsg}}

ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

Для зміцнення довіри суспільства до війська Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України працює над зміцненням доброчесності у лавах підпорядкованих йому військовослужбовців.

Визначальним принципом діяльності військовослужбовців є чесне і віддане служіння Українському народові, непорушне дотримання Конституції та законів України, виконання зобов’язань, взятих під час складання Військової присяги або Присяги державного службовця.

Діяльність військовослужбовців спрямована на забезпечення національних інтересів України під час виконання завдань та функцій держави, сприяння реалізації прав та законних інтересів людини і громадянина, дотримання позитивного іміджу держави та Збройних Сил України.

Зміцнення доброчесності та запобігання корупції – важливі елементи формування довіри суспільства до війська.