Перейти до контенту
0 800 507 028

Етос

Я – воїн Сил територіальної оборони.
Я є силою, що захищає Україну.
Я творю свою сім’ю, громаду і державу.
Вбиваю всіх, хто іде по кров мого народу.
Його сльози – моя лють. Його надія – моя міць.
Я несу порятунок українцям і смерть ворогам.
У справедливості – моє серце. У кари – мої руки.
За мною – звитяга мого шляхетного роду.
Зі мною – побратими, посестри і свята правда.
Не лізь або помри, бо я – переможець!

1. Сміливість

Сміливість розпочинається з першого кроку. З відповідального рішення. З особистого вибору – стати на захист своєї сім’ї, свого дому, своєї громади, своєї мрії, своєї свободи. Сміливість спонукає піднятися і зробити крок, взяти до рук зброю й зайняти власне місце в строю. Не чекати, поки ворог сплюндрує твій світ, твою пам’ять і твої надії.

Сміливість вимагає. І ти можеш!

2. Стійкість

Завдання воїна – здобути перемогу: вистояти в бою, виконати наказ.

Життя – виклик. Перемагає той, хто не здається. А не здаються стійкі.

Стійкість – здатність не зламатися: тілом, душею, серцем. Горизонти сприяють підготовленим.
Перемога також. Наша стійкість гартується постійною невтомною підготовкою. Ми уважні до дрібниць, щоб досягати великого. Вистоїш ти – вистоїть твоя бойова сім’я. Бо перемога– результат нашої стійкості.

3. Спротив

Ми не готові втрачати своєї країни. Ми не готові миритися з поразками. Ми не готові віддавати ворогові здобуте, створене, збудоване – наше сьогодення й наше майбуття. Ми готові до захисту. Ми заряджені. Наша енергія запалює своїх і попелить противника. Ми здобули у житті вже чимало. Ми уміємо перемагати. Ми не готові зупинятися.

Ми готові до спротиву!

4. Злагодженість

Сила кожного має велике значення. Сила злагодженої взаємодії – вирішальне. Якісна комунікація, ефективна підготовка та бойова злагодженість гарантують виконання поставлених завдань. Готовність воїна дозволяє вижити, а готовність підрозділу – перемогти. До перемоги слід готуватися – серцем, розумом і тілом, разом і постійно. Знання та уміння кожного стають для нас спільною силою, а наші злагоджені дії – впевненим кроком до нашої спільної перемоги.

5. Результат

Кожен із нас – воїн. У кожного з нас було “вчора”. Сьогодні ми тут, щоб у нас завжди було й “завтра”. Разом ми здатні на більше: ми можемо відстояти наше право жити у вільній країні гідних людей. Ми добре знаємо, за чим сюди прийшли. Ми різні, але ціль у нас одна: безпека громади – захист України. Наша пам’ять про полеглих побратимів не дозволить нам зупинитися.

Наша боротьба – наш біль, наш піт – за результат!