Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Німецький кулемет MG-3 допомагає нашим бійцям нищити окупанта

Military Media Center 78 переглядів

Українські захисники вже активно використовують у війні проти армії рф не лише західну артилерію та протитанкове озброєння, а і стрілецьке озброєння. Так, в рамках партнерської допомоги країни НАТО передали для українських захисників нові штурмові гвинтівки та кулемети.

Одним з цих зразків є німецький Maschinengewehr 3, однак відомий він за абревіатурою MG-3.

Цей кулемет у свій час був чи ще знаходиться на озброєнні у близько 50 арміях світу та використовувався у понад 15 конфліктах. Хоча прототип кулемета було випущено вже понад 50 років тому, MG-3, як і раніше, залишається високоефективною та популярною зброєю. Тепер вже і українські воїни його вправно опановують у знищенні російських окупантів.

Однією із головних особливостей цього кулемета є його надвисока швидкострільність у 1000-1200 пострілів за хвилину. Вповільнити її до 800-950 пострілів за хвилину можливо лише змінивши затвор на важчий – з масою близько 900 грамів, проти штатного у 650 грамів.

Щоб зберегти ствол від деформації і від перегрівання, кожен кулемет комплектується декількома змінними стволами, які по черзі можна змінювати через кожні 250 пострілів. Заміна ж ствола займає 5-8 секунд.

Характеристики кулемету MG-3:

  • Боєприпас: 7,62×51mm NATO;
  • Вага: 11,5 кг;
  • Довжина: 1225 мм;
  • Початкова швидкість кулі: 820 м/с;
  • Скорострільність: 800-1200 пострілів в хвилину;
  • Прицільна дальність: до 1200 метрів (зі станком – до 1600 метрів).

Водночас зменшено зусилля спуску (7-8 кг замість 11-13 кг), підвищена втричі живучість ствола в результаті використання поліпшених жароміцних марок сталей, збільшено живучість рухомих деталей автоматики.

Крім того, передбачена можливість використання всіх трьох патронних стрічок, що застосовуються в арміях країн НАТО: DM 1, а також розсипних ланкових: німецької DM 13 та американської M13.

Новини

"Ворог нас недооцінив", - Командувач Сил ТрО

Ще зовсім нещодавно «тереошник» асоціювався з дядьком на блокпосту. Сьогодні воїн Сил ТрО і захищає небо країни, і штурмує ворожі кубла, і трощить зайд дронами

"Раніше ми чекали на виконання заявки місяць, а зараз - два дні". Як у Силах ТрО впроваджують SAP

SAP-програми дозволяють працівникам різних відділів миттєво зв’язатися одне з одним та узгодити будь-які питання

«Повернись живим» та ОККО передали Силам ТрО 21 міномет калібру 82-мм

82-мм міномети стріляють на відстань до 4 км і допомагають як в обороні, так і в наступі

На Обухівщині бійці Сил ТрО вчили цивільних давати ефективну відсіч агресору

Мешканці Обухівського району, в тому числі керівництво громад, навчились зупиняти масовану кровотечу, настрілялись в тирі, побачили з чим і як працюють сапери

Дізнатись більше