Перейти до контенту
0 800 507 028

Символи

Шеврон Сил територіальної оборони ЗСУ

 

Являє собою щит зі звуженою зубчатою главою блакитного кольору, що символізує захисний мур. Усередині зображено тризуб блакитного кольору на зеленому фоні.

 

Зубчастий мур символізує захист дому, рідного краю та Вітчизни. Гасло Сил ТрО «Готові до спротиву!» справедливо характеризує безстрашних воїнів, що готові завзято боротися за рідний край.

 

У давні часи під час загрози воїни-ополченці збиралися саме до укріплень, щоб відбити напад ворога. Цей мур якраз і символізує захист своєї території.

 

За часів УНР кольором піхоти був саме блакитний – він підкреслює специфіку цього окремого роду сил ЗСУ.

 

Нашивки для Сил тероборони – необхідний елемент однострою військовослужбовців, затверджений на державному рівні, і служить знаком розрізнення.

Щит Сил територіальної оборони ЗСУ

 

Демонструє стилізоване зображення п’ятикутного щита зеленого кольору з вписаною буквою Т (чорного кольору) по центру.

 

У перевернутому вигляді щит перетворюється на будинок. Цей символ вказує на готовність Сил територіальної оборони до спротиву та захисту своїх домівок і своєї Батьківщини від ворожих загарбників.

 

У Силах територіальної оборони ЗСУ проходять службу дуже різні люди: це і керівники бізнесів, лікарі, вчителі, журналісти, піарники, водії маршрутних таксі, співаки та безліч інших військовослужбовців з вельми різноманітними цивільними професіями.

 

Всі вони пішли захищати свою Батьківщину. Хоча й проти війни, але ці люди разом нищать ворога, аби мати змогу швидше повернутися додому.

Бджола

 

 

Символ-герой Сил ТрО ЗСУ, що уособлює, з одного боку, працьовитість, згуртованість та єдність людей, які долучились до наших лав, а з іншого – рішучість, відвагу та лють українських Сил територіальної оборони.

 

Символ зроблено у вигляді обличчя бджоли, в якому також проглядається обличчя козака з вусами.

 

Бджоли насправді дуже мирні істоти. Набравши пилку, бджола летить прямо до вулика, вона не буде когось жалити по дорозі, це їй не притаманно.

 

У бджіл є своя ієрархія: хтось охороняє периметр, хтось створює необхідну температуру у вулику, хтось несе мед. Ніхто не сидить без діла. Проте якщо влізти до вулика, то це спричинить найвищий рівень небезпеки. У цьому випадку бджоли передають сигнал тривоги по внутрішній мережі, і ворога жалить спершу одна бджола, потім десять, а потім тисячі.

 

Бджоли самосвідомі, дуже вмотивовані, швидко навчаються новим маршрутам, вміють захищати своє. І це все є в Силах ТрО: висока мотивація та свідомість, уміння швидко приймати рішення і готовність захищати своє так само, як і бджоли.