Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Вийшов документальний фільм про 114 бригаду Сил ТрО

Сили територіальної оборони ЗСУ 312 переглядів

У Києві презентували першу історію циклу документальних фільмів «Готові до спротиву».

«Фільм перший. 114-та бригада ТРО ЗСУ» — перший фільм документального циклу «Готові до спротиву», в якому розкривається історія створення, становлення та розвитку 114 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Київської області.

Основний фокус фільму зосереджено на бійцях та підрозділах бригади, їхніх роздумах та оцінках про власну трансформацію під час війни, переосмислення власних цінностей, перебіг бойових дій, в яких брали участь підрозділи, спогади бійців про їх життя та їх війну. Відтворено аспекти початку  повномасштабного вторгнення російських військ та героїчної оборони Київської області.  У екранних картинах — пряма мова героїв проєкту, відверті людські світоглядні міркування, актуальні кадри військового життя героїв.

Цикл документальних фільмів «Готові до спротиву» має на меті розповісти історію створення Сил територіальної оборони ЗСУ.

«Це героїчні, емоційні та об’ємні історії людей різних професій, соціальних прошарків, різного віку та рівня бойової підготовки, здатних швидко навчатися, нестандартно мислити, об’єднаних однією метою і вірою в Перемогу над спільним ворогом», — розповідають автори фільму.

Художній керівник циклу документальних фільмів — відомий український режисер Ахтем Сеітаблаєв.