Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

У навчальному центрі Сил ТрО стартував черговий курс БЗВП

Сили територіальної оборони ЗСУ 371 переглядів

У 150-му навчальному центрі Командування Сил тероборони ЗСУ стартував черговий курс базової військової підготовки. Понад місяць курсанти опановуватимуть ази військової справи.

“Я ніколи не був дотичний до армії, тому мені важливо знати все, що має знати солдат на початку своєї служби: тактика, медицина, інженерна та вогнева підготовки. Також очікую, що буде приділена увага тому, як діяти в стресових ситуаціях, адже ми всі розуміємо – війна це постійна напруга. Хочу бути готовим до цього” – розповідає курсант Максим Сокотун.

Серед новобранців – багато дівчат. Марина Герасімова одна з тих, хто вирішила що зараз вона потрібна у війську. Довго вагалася, але зваживши всі за та проти – вдягнула піксель.

“Для мене важливо отримати фізичну і психологічну підготовку. Я в першу чергу хочу бути готова до того, що мене чекає на бойових позиціях. Важливо отримати навички тактичної медицини і стрільби. Немає ілюзій, є лише бажання перемогти. Ми – майбутнє, і на нас розраховують люди” – каже Марина.

Базова військова підготовка – це потужний комплекс найпотрібніших знань та навичок для новобранців. За місяць – у школі БЗВП навчать тактики, інженерній справі, медицині, радіозв’язку та умілому поводженню зі зброєю.

“Я був у добровольчому формуванні і маю розуміння що таке зброя. Зараз у навчальному центрі покращую навички. Сподіваюся будемо багато і влучно стріляти. Також є розуміння, що боєць, під час виконання завдання, має знати як діяти у разі критичної ситуації, як заспокоїти побратимів і вгамувати емоції що вирують всередині – тому сподіваюся будуть і щодо цього лекції” – ділиться своїми очікуваннями від програми курсант Олександр Голобородько.

Ми запевняємо, що курсант Голобородько не помилився, питанню психологічної стійкості, здатності опановувати свої емоції та злагоджено працювати в команді, ми приділяємо особливу увагу.

Після успішного проходження курсу новобранці складуть присягу та стануть потужним поповненням для Сил ТрО ЗСУ. Бажаємо нашим курсантам гідно пройти БЗВП!

Пам’ятайте: сила в навчанні – перемога в бою!