Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Стартував черговий курс підготовки командирів відділень і сержантського лідерства

Сили територіальної оборони ЗСУ 252 переглядів

У Центрі підготовки сержантського складу на базі 150-го навчального центру Командування Сил ТрО ЗСУ понад сотня військовослужбовців днями розпочала навчання на черговому курсі підготовки командирів відділень і сержантського лідерства.

Слухачі – сержанти з різних підрозділів Сил територіальної оборони ЗСУ. Інструктори мають бойовий досвід, пройшли підготовку не лише в Україні, а й за кордоном. Тут вони поєднують здобуті знання з реаліями російсько-української війни. Після закінчення курсу навчені сержанти повернуться у свої підрозділи, щоб ефективніше виконувати бойові завдання та берегти життя своїх бійців.

Навчання триває вісім тижнів, основний акцент програми — формування світогляду командира, який здатний вести за собою. Гасло сержанта ЗС України: «Слідуй за мною, роби, як я».

Програма охоплює теми від основ повсякденної діяльності до вивчення тонкощів ведення бою. Більшість занять проходять у практичних і польових умовах з відпрацьовуванням основ наступального та оборонного бою в умовах, наближених до реальних.

Полігон максимально наближений до реальних умов дислокації військового підрозділу. Це дає змогу відпрацьовувати необхідні фахові навички та вміння слухачів.

Дивіться репортаж про те, як виглядає підготовка сержантів у Силах ТрО ЗСУ:

Новини

"Ворог нас недооцінив", - Командувач Сил ТрО

Ще зовсім нещодавно «тереошник» асоціювався з дядьком на блокпосту. Сьогодні воїн Сил ТрО і захищає небо країни, і штурмує ворожі кубла, і трощить зайд дронами

"Раніше ми чекали на виконання заявки місяць, а зараз - два дні". Як у Силах ТрО впроваджують SAP

SAP-програми дозволяють працівникам різних відділів миттєво зв’язатися одне з одним та узгодити будь-які питання

«Повернись живим» та ОККО передали Силам ТрО 21 міномет калібру 82-мм

82-мм міномети стріляють на відстань до 4 км і допомагають як в обороні, так і в наступі

На Обухівщині бійці Сил ТрО вчили цивільних давати ефективну відсіч агресору

Мешканці Обухівського району, в тому числі керівництво громад, навчились зупиняти масовану кровотечу, настрілялись в тирі, побачили з чим і як працюють сапери

Дізнатись більше