Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Стартував черговий курс підготовки командирів відділень і сержантського лідерства

Сили територіальної оборони ЗСУ 1228 переглядів

У Центрі підготовки сержантського складу на базі 150-го навчального центру Командування Сил ТрО ЗСУ понад сотня військовослужбовців днями розпочала навчання на черговому курсі підготовки командирів відділень і сержантського лідерства.

Слухачі – сержанти з різних підрозділів Сил територіальної оборони ЗСУ. Інструктори мають бойовий досвід, пройшли підготовку не лише в Україні, а й за кордоном. Тут вони поєднують здобуті знання з реаліями російсько-української війни. Після закінчення курсу навчені сержанти повернуться у свої підрозділи, щоб ефективніше виконувати бойові завдання та берегти життя своїх бійців.

Навчання триває вісім тижнів, основний акцент програми — формування світогляду командира, який здатний вести за собою. Гасло сержанта ЗС України: «Слідуй за мною, роби, як я».

Програма охоплює теми від основ повсякденної діяльності до вивчення тонкощів ведення бою. Більшість занять проходять у практичних і польових умовах з відпрацьовуванням основ наступального та оборонного бою в умовах, наближених до реальних.

Полігон максимально наближений до реальних умов дислокації військового підрозділу. Це дає змогу відпрацьовувати необхідні фахові навички та вміння слухачів.

Дивіться репортаж про те, як виглядає підготовка сержантів у Силах ТрО ЗСУ: