Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Завершився третій вишкіл капеланів Сил територіальної оборони Збройних Сил України

Сили територіальної оборони ЗСУ 9 переглядів

Впродовж двох тижнів 20 капеланів з різних бригад Сил ТрО ЗСУ проходили навчання для того, щоб підготуватися для ефективної служби на передовій.

«Не забувайте, що на вас лежить велика відповідальність – надихати тих, хто боронить нашу Батьківщину від pocійської навали. Ми благословляємо українське воїнство на подальші успіхи і справедливу перемогу. Нехай Господь береже їх на цьому важкому шляху, а вам подає сили і натхнення, щоби допомагати вашій військовій пастві й підтримувати їх», – звернувся до випускників Епіфаній, Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви.

Командувач Сил територіальної оборони ЗСУ генерал-майор Ігор Танцюра привітав військових священників із завершенням курсу та наголосив на важливості їхньої роботи із військовослужбовцями та їхніми родинами.

За словами офіцера служби військового капеланства Командування Сил ТрО ЗСУ протоієрея Сергія Дмитрієва, обсяг роботи капелана в підрозділах Сил ТрО надзвичайно великий – це і психологічна підтримка бійців, і задоволення духовних потреб, і робота з членами їхній сімей та сім’ями загиблих.

Новини

"Ворог нас недооцінив", - Командувач Сил ТрО

Ще зовсім нещодавно «тереошник» асоціювався з дядьком на блокпосту. Сьогодні воїн Сил ТрО і захищає небо країни, і штурмує ворожі кубла, і трощить зайд дронами

"Раніше ми чекали на виконання заявки місяць, а зараз - два дні". Як у Силах ТрО впроваджують SAP

SAP-програми дозволяють працівникам різних відділів миттєво зв’язатися одне з одним та узгодити будь-які питання

«Повернись живим» та ОККО передали Силам ТрО 21 міномет калібру 82-мм

82-мм міномети стріляють на відстань до 4 км і допомагають як в обороні, так і в наступі

На Обухівщині бійці Сил ТрО вчили цивільних давати ефективну відсіч агресору

Мешканці Обухівського району, в тому числі керівництво громад, навчились зупиняти масовану кровотечу, настрілялись в тирі, побачили з чим і як працюють сапери

Дізнатись більше