Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Юристи Сил ТрО проводять правові консультації для цивільного населення

Сили територіальної оборони ЗСУ 84 переглядів

Офіцери Командування Сил ТрО ЗСУ, а також офіцери ЦВС і юрист 103-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ провели зустріч з представниками системи безоплатної правничої допомоги у Харківській області.

Обговорили участь військовослужбовців Сил територіальної оборони ЗСУ в наданні безоплатної правничої допомоги та опрацювання проблемних питань, з яким звертається цивільне населення.

У зонах відповідальності військових саме військовослужбовці Сил ТрО, за можливості, організовують надання первинної, тобто невідкладної, правової допомоги цивільному населенню. Насамперед йдеться про інформування особи про її права, а також про можливості отримати від держави гарантовані нею послуги та сервіси. Військовослужбовці можуть проконсультувати, куди звертатися для відновлення документів, як подати заявку про пошкодження майна, кого повідомити про скоєння ймовірних воєнних злочинів і тд.

За необхідності, людині, що звернулася, забезпечується зв’язок наявними засобами та організовується комунікація із системою безоплатної правничої допомоги, де професійні юристи допомагають у вирішенні проблемних питань. У разі потреби встановити офіційні відносини з адвокатом системи БПД, забезпечується можливість дистанційно укласти договір із адвокатом.

Наявність такого договору є підставою для адвоката звернутися в інтересах потерпілого до відповідного органу. Аби допомогти людині в її проблемі, наприклад, відновити втрачені документи, зібрати необхідні документи, підготувати та подати позовну заяву або інший процесуальний документ, представити її інтереси та захистити її права.

Військовослужбовці 103-ї ОБрТрО мають великий досвід налагодження контактів з місцевими мешканцями, тож не з чуток знають, наскільки важливою в зонах відповідальності військових є бодай первинна правнича допомога (консультування). А ефективна співпраця з системою безоплатної правничої допомоги щодо перенаправлення звернень лише підсилить цей напрям.

Щоб отримати правову консультацію ви можете звернутися за номером 0 800 213 103.