Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Як списати втрачене у боях майно. Методичні рекомендації

Сили територіальної оборони ЗСУ 574 переглядів

У Командуванні Сил територіальної оборони ЗСУ опрацьовані методичні ре­комендації щодо списання військового майна за інспекторським посвідченням.

Методичні рекомендації опрацьовані на підставі відповідних керівних доку­ментів Міноборони України та дозво­лять начальникам служб забезпечення, котрим зараз потрібно проходити цілий «квест» зі списання втраченого майна, відпрацьовувати встановлену порядком списання документацію.

Наведений у рекомендації алгоритм дій стосуються основних аспектів спи­сання військового майна за інспектор­ським посвідченням, в першу чергу — втраченого (знищеного) під час ведення бойових дій, в результаті збройної агре­сії з боку окупаційних сил російської фе­дерації та їхніх сателітів, коли провина посадових осіб або військовослужбовців не встановлена або відсутні правові під­стави для притягнення їх до матеріаль­ної відповідальності, а відшкодування суми збитків передбачена за рахунок держави.

Ці методичні рекомендації роз’ясня­ють першочергові кроки щодо підготов­ки документів для списання військового майна з балансу служби забезпечення окремого структурного підрозділу та підготовки пакету документів на отри­мання інспекторського посвідчення.

Застосування наданих рекомендацій дозволяє більш оперативно опанувати документальне оформлення встановле­них відповідним порядком документів щодо вилучення матеріальних засобів з обліку військової частини з метою пе­реведення їх в останню (найнижчу) кате­горію, та законного списання у випадку втрати.

Детальніше про процедуру списання майна можна ознайомитись за цим посиланням.