Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Як списати втрачене у боях майно. Методичні рекомендації

Сили територіальної оборони ЗСУ 299 переглядів

У Командуванні Сил територіальної оборони ЗСУ опрацьовані методичні ре­комендації щодо списання військового майна за інспекторським посвідченням.

Методичні рекомендації опрацьовані на підставі відповідних керівних доку­ментів Міноборони України та дозво­лять начальникам служб забезпечення, котрим зараз потрібно проходити цілий «квест» зі списання втраченого майна, відпрацьовувати встановлену порядком списання документацію.

Наведений у рекомендації алгоритм дій стосуються основних аспектів спи­сання військового майна за інспектор­ським посвідченням, в першу чергу — втраченого (знищеного) під час ведення бойових дій, в результаті збройної агре­сії з боку окупаційних сил російської фе­дерації та їхніх сателітів, коли провина посадових осіб або військовослужбовців не встановлена або відсутні правові під­стави для притягнення їх до матеріаль­ної відповідальності, а відшкодування суми збитків передбачена за рахунок держави.

Ці методичні рекомендації роз’ясня­ють першочергові кроки щодо підготов­ки документів для списання військового майна з балансу служби забезпечення окремого структурного підрозділу та підготовки пакету документів на отри­мання інспекторського посвідчення.

Застосування наданих рекомендацій дозволяє більш оперативно опанувати документальне оформлення встановле­них відповідним порядком документів щодо вилучення матеріальних засобів з обліку військової частини з метою пе­реведення їх в останню (найнижчу) кате­горію, та законного списання у випадку втрати.

Детальніше про процедуру списання майна можна ознайомитись за цим посиланням.

Новини

"Ворог нас недооцінив", - Командувач Сил ТрО

Ще зовсім нещодавно «тереошник» асоціювався з дядьком на блокпосту. Сьогодні воїн Сил ТрО і захищає небо країни, і штурмує ворожі кубла, і трощить зайд дронами

"Раніше ми чекали на виконання заявки місяць, а зараз - два дні". Як у Силах ТрО впроваджують SAP

SAP-програми дозволяють працівникам різних відділів миттєво зв’язатися одне з одним та узгодити будь-які питання

«Повернись живим» та ОККО передали Силам ТрО 21 міномет калібру 82-мм

82-мм міномети стріляють на відстань до 4 км і допомагають як в обороні, так і в наступі

На Обухівщині бійці Сил ТрО вчили цивільних давати ефективну відсіч агресору

Мешканці Обухівського району, в тому числі керівництво громад, навчились зупиняти масовану кровотечу, настрілялись в тирі, побачили з чим і як працюють сапери

Дізнатись більше