Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

"Ворог нас недооцінив", - Командувач Сил ТрО

Мілітарі Медіа Центр 22 переглядів

Командувач Сил територіальної оборони ЗСУ генерал-майор Ігор Танцюра:

В історії нашої держави є події, на які не могли вплинути і тому дуже боялися у кремлі. Їх навіть не змоделювали міжнародні фахівці та їхні комп’ютерні програми, коли прораховували, скільки протримається Україна після широкомасштабного вторгнення «другої армії світу». Поза їх увагою залишилася головна зброя, яка вшита в код українців і активізується у буремні, переломні часи. Це обстоювання своєї незалежності, волелюбність і гостре почуття справедливості, яке переплетено з любов’ю до своєї землі.

Концепція тероборони в поєднанні з концепцією нацспротиву дуже ефективні у випадках, коли країна має обмежені оборонні можливості та невелику професійну армію, і в разі нападу ворога на захист країни стає організоване населення — адже воювати з озброєним населенням набагато важче, ніж зі збройними силами. Якась умовна маленька європейська держава може мати професійну армію в декілька десятків тисяч, але лише за необхідності кількість захисників зросте до сотень тисяч.

Склалося уявлення, що українці миролюбний, працьовитий народ. Ворог нас недооцінив. Ми самі себе недооцінювали. До лав Сил ТрО ЗСУ стали люди переважно мирних професій. У важких боях ми показали залізний український характер! Здавалося б, ще зовсім нещодавно «тереошник» асоціювався з дядьком на блокпосту. Сьогодні воїн Сил ТрО і захищає небо країни, і штурмує ворожі кубла, і трощить зайд дронами…

За роки, що минули з дня здобуття незалежності України, вже виросло покоління, яке усвідомлює себе не населенням колишньої радянської республіки, а нацією, найвищою цінністю якої є свобода, і яка заслуговує на власну державу. Саме ця нація сказала «досить!» колишній владі під час Революції Гідності. І коли кремлівські орди вже вкотре спробували знов втягнути нас в московське ярмо, саме це покоління разом з народом стало в перші ряди захисту держави.

Ми гідні нащадки українських героїв! Боротьба за свободу потребує сміливості і сили. Вони в нас є! Не чекайте на Перемогу. Робіть її сьогодні!