Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

ТрО допомагає: 112 бригада спільно з закордонними партнерами облаштували укриття у Києві

Сили територіальної оборони ЗСУ 24 переглядів

112-а бригада тероборони ініціювала облаштування цивільного укриття у Києві. Представники бригади дізналися, що в сховищі не вистачає меблів, тож звернулися до своїх латвійських та литовських партнерів.

Завдяки цій співпраці вдалося облаштувати укриття на 200 осіб. Це меблі як для дорослих, так і для дітей, школярі можуть займатися за партами, також є ліжка. Усі варіанти меблів збираються наче конструктор. Для складання не потрібні інструменти, болти чи шурупи, модулі з’єднуються вручну за кілька хвилин. Ці меблі пройшли перевірку фронтом, спочатку перші варіанти конструкцій надавалися військовим та в мобільні госпіталі.

По суті, там відбулася певна перевірка після якої меблі вдосконалювали. Зокрема, українські військовослужбовці запропонували відмовитися від маленьких деталей, які легко губляться. Після кількох конструкторських рішень меблі почали передаватися і в цивільні укриття.

Загалом балтійські виробники меблів та благодійники поставили в Україну близько 4 тисяч одиниць продукції. Для іноземців підтримка України важлива, бо вони вважають, що якщо не допомогти сьогодні, то завтра ворог опиниться в їхніх країнах.