Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Прийти на допомогу: що роблять психологи на передовій

Сили територіальної оборони ЗСУ 72 переглядів

Військові психологи є важливими членами команди на передовій, оскільки вони допомагають військовослужбовцям зберегти психологічну стійкість, адаптуватися до складних умов та ефективно виконувати свої завдання у бойових умовах.

Вони відіграють важливу роль на передовій у підтримці військовослужбовців та забезпеченні їхньої психологічної стійкості. Ці спеціалісти займаються психологічною підготовкою військовослужбовців перед відправкою на передову, працюють з ними, щоб забезпечити адаптацію до стресових умов, розуміння психологічних реакцій на бойові дії та розвиток стресостійкості.

Окрім цього, психологи надають фахову підтримку військовослужбовцям на передовій: допомагають в управлінні стресом, з депресією та іншими психологічними проблемами з якими можуть зіткнутися військовослужбовці в умовах бойових дій.

Військові психологи проводять кризову інтервенцію та психологічну допомогу в разі травматичних подій на передовій, надають підтримку військовослужбовцям, що зазнали стресу, травм або втрати, допомагаючи їм зрозуміти, опрацювати та навчитися справлятися зі своїми емоціями та досвідом.

Також ці спеціалісти сприяють командному управлінню, надаючи консультації та психологічні рекомендації з питань психологічної стійкості, комунікації та побудови командної співпраці.

Військові психологи проводять дослідження, що спрямовані на вивчення психологічних аспектів бойових дій та впливу стресових умов на військовослужбовців. Ці дослідження сприяють покращенню методів психологічної підготовки та психологічної підтримки на передовій.

Новини

"Ворог нас недооцінив", - Командувач Сил ТрО

Ще зовсім нещодавно «тереошник» асоціювався з дядьком на блокпосту. Сьогодні воїн Сил ТрО і захищає небо країни, і штурмує ворожі кубла, і трощить зайд дронами

"Раніше ми чекали на виконання заявки місяць, а зараз - два дні". Як у Силах ТрО впроваджують SAP

SAP-програми дозволяють працівникам різних відділів миттєво зв’язатися одне з одним та узгодити будь-які питання

«Повернись живим» та ОККО передали Силам ТрО 21 міномет калібру 82-мм

82-мм міномети стріляють на відстань до 4 км і допомагають як в обороні, так і в наступі

На Обухівщині бійці Сил ТрО вчили цивільних давати ефективну відсіч агресору

Мешканці Обухівського району, в тому числі керівництво громад, навчились зупиняти масовану кровотечу, настрілялись в тирі, побачили з чим і як працюють сапери

Дізнатись більше