Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Командування Сил ТрО розробило "Порадник бійця". Чим він корисний

Сили територіальної оборони ЗСУ 261 переглядів

Командування Сил ТрО розробило “Порадник бійця”. Цей посібник є цінним ресурсом для військовослужбовців Сил територіальної оборони ЗСУ. Він містить інформацію про базові загальновійськові навички, які допоможуть військовослужбовцям вижити та ефективно виконати поставлене завдання в бойових умовах.

Порадник може бути використаний як ресурс для самоосвіти військовослужбовцями та містить рекомендації, поради та пояснення, які допомагають розширити знання та вдосконалити навички військової служби.

Довідник надає важливі вказівки та поради, які можуть бути корисними в непередбачених або кризових ситуаціях, допомагає бійцям приймати обґрунтовані рішення та діяти ефективно в умовах стресу та небезпеки.

Порадник бійця є важливим інструментом для підготовки та служби військовослужбовців Сил територіальної оборони ЗСУ. Він допомагає забезпечити ефективну та безпечну військову службу, підтримує самоосвіту та підвищує загальну готовність бійців.

Ознайомитись з Порадником бійця можна на інформаційному ресурсі створеному управлінням підготовки (G7) штабу Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України за цим посиланням.

У pdf-форматі закачати довідник можна тут.