Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Оголошено переможців конкурсу «Війна в об’єктиві»

Сили територіальної оборони ЗСУ 29 переглядів

Вітаємо переможців конкурсу журналістських робіт про національний спротив та оборону держави «Війна в об’єктиві»!

Список переможців:

  • Кращий оператор: Богдан Пападін («Бутусов Плюс»);
  • Кращий відеорепортаж: Анастасія Горпінченко («Слідство.Інфо»);
  • Краще інтерв’ю: Анна Мірошниченко («5 канал»);
  • Кращий радіорепортаж/подкаст: Діана Жвінкліс («Характер.Медіа»);
  • Кращий текстовий репортаж: Віталій Побережний («Reporters.media»; на жаль, пан Віталій не зміг взяти участь у церемонії нагородження);
  • Кращий фоторепортаж: Валентина Поліщук («LIGA.net»);
  • Приз глядацьких симпатій: Андрій Петрук (103-тя бригада Сил ТрО ЗСУ).

Нагадаємо, що 7 червня 2024 року, вперше в історії Збройних Сил України, військовослужбовці відзначили авторів найкращих робіт про національний спротив та оборону держави.

Журналісти з усієї України подали на конкурс 385 робіт; це – телесюжети, газетні публікації, фоторепортажі та радіоподкасти.

Шортлист фіналістів конкурсу формували організатори «Війни в об’єктиві», а самих призерів визначало журі, що складається з 17 військовослужбовців, які до великої війни були професійними журналістами. Деяким з них доводилось оцінювати роботи конкурсантів на фронті, під ворожими обстрілами.

Переможців конкурсу нагороджували на сцені Українського дому відомі діячі культури, журналісти та військові: керівник «ТРО Медіа» полковник Олексій Дмитрашківський, кінооператор Сергій Михальчук, актор Михайло Кукуюк, керівник радіохолдингу ТАВР Медіа Артем Бабелін, воєнні фотографи Влада і Костянтин Ліберови, стендап-комік і волонтер Василь Байдак, народна артистка України Лариса Руснак.