Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Мобільні стоматологічні центри надають бійцям гідну медичну допомогу

Сили територіальної оборони ЗСУ 23 переглядів

Лікарі-волонтери надають військовослужбовцям першокласну стоматологічну допомогу прямо у військових частинах і навчальних центрах, а іноді і у безпосередній близькості до фронту.

Ці кабінети на колесах облаштовані сучасним обладнанням і високоякісними матеріалами для надання кваліфікованої стоматологічної допомоги бійцям. Дантисти можуть надавати практично весь спектр необхідних послуг: діагностику, полікувати кореневі канали, запломбувати зуб або ж видалити його, для цього є гарна анестезія. Ледь не едине, чого не роблять у таких мобільних кабінетах – протезування зубів.

Звернутися за допомогою може кожен військовослужбовець. Одне таке стоматологічне крісло здатне прийняти у себе приблизно 10-20 пацієнтів в день. Звичайно, іноді цього замало. Тому волонтери кооперуються з іншими, що дозволяє допомогти вже приблизно півсотні людей. Приїжджають лікарі часто на кілька днів, тож мають змогу допомогти сотням пацієнтів за цей час.

Так, Forefront Dental, у співпраці з БФ «Віорел Радукан», за останні три тижні змогли пролікувати більше 300 бійців на 4 різних локаціях.

В кабінеті працює зазвичай дві людини: стоматолог і асистент. Кабінети пройшли сертифікацію, тут працюють дипломовані першокласні лікарі.

Волонтери кажуть, що першочергово цей проєкт – про гідність, бо дає змогу військовим відчути себе людиною і отримати гідну допомогу там, де вона потрібна.

Щоб викликати в свій підрозділ мобільну стоматологію, необхідно звертатись за номером: +380 97 300 4552.

Ознайомитись зі зразком заяви на виклик стоматологічної допомоги можна за цим посиланням:

Новини

«Дякуємо, ветерани»: в  Україні розгортається інформаційна кампанія вдячності Захисникам і Захисницям України

Проєкт ініціювало та розробило Міністерство у справах ветеранів України

Захисник із Краснограду отримав нагрудний знак Командувача Сил ТрО «Щит Територіальної Оборони»

Під час виконання бойових завдань на Бахмутському напрямку боєць проявив неабияку витримку безпосередньо на лінії зіткнення

Два БТР FV432 отримала 114 бригада Сил тероборони

Машини були переобладнані під медичний евакуаційний транспорт, що дозволить забезпечити безпечну і швидку евакуацію поранених з поля бою

Воїну 115 бригади Сил ТрО Олексію Циханюку посмертно присвоїли звання Героя України

В ході жорстокого бою наші бійці відбили дві хвилі ворожого наступу. Не витримувала зброя, але наші бійці стояли до останнього

Дізнатись більше