Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Командири відділень Сил ТрО проходять комплексне тактичне заняття

Сили територіальної оборони ЗСУ 30 переглядів

Перед випуском командирів відділень у 150-му навчальному центрі Командування Сил ТрО ЗСУ, всі слухачі курсу мають пройти комплексне тактичне заняття. Польовий вихід, під час якого стає зрозуміло, хто серед військових лідер, хто як засвоїв інформацію і відшліфував навички.

Для слухача курсу на псевдо “Більбо” було небагато нового в теоретичній частині курсу. Однак відпрацювати все на практиці, каже – унікальна можливість.

“Інструктори надали нам можливість самостійно реагувати на ті чи інші небезпеки, які були під час КТЗ. Командир відділення міг обирати власну стратегію і нести відповідальність за свої рішення. Була можливість перевірити себе і побратимів в умовах, які наближені до бойових. Польовий вихід – це ідеальний екзамен, який підсумував два місяці навчань”.

За час вишколу відділення “Більбо” встигло добре спрацюватися. Це дозволило пройти випробування польового виходу якнайкраще. Його побратим Ігор вважає, знання, які інструктори Центру підготовки сержантського складу передали слухачам курсу, потрібно поширювати й серед солдатського складу:

“Те, що ми вивчили за два місяці, має знати не тільки командир відділення чи сержант, а і звичайний солдат. Рівень вогневої підготовки, орієнтування та вивчення “Кропиви” – це те, що я б виділив як найважливіше. І всі ці знання я передам побратимам свого підрозділу”.

Самі ж інструктори вважають, слухачі курсу впоралися добре, але могли й краще. 70% шляху були на висоті.

“Зі штурмом ворожих позицій впоралися чудово, влаштовували засідки, облаштовували позиції, спостережні пункти та мінували підступи до своєї бази. Але втома далася в знаки, звичайно. Наприкінці польового виходу хлопці та дівчата втратили пильність”, – розповідає інструктор “Морпех”.

Ми постійно вдосконалюємо наш навчальний процес і ставимо жорсткі, втім, справедливі вимоги до наших курсантів. Саме тому не всі змогли пройти вишкіл від початку до кінця. Зате ті, хто залишився, сформують еліту сержантського корпусу в бойових підрозділах Збройних Сил України.

Нагадаємо, що саме сержант повинен бути прикладом для свого особового складу, адже гасло сержанта звучить відповідно: “Слідуй за мною, роби як я!”.

Новини

«Дякуємо, ветерани»: в  Україні розгортається інформаційна кампанія вдячності Захисникам і Захисницям України

Проєкт ініціювало та розробило Міністерство у справах ветеранів України

Захисник із Краснограду отримав нагрудний знак Командувача Сил ТрО «Щит Територіальної Оборони»

Під час виконання бойових завдань на Бахмутському напрямку боєць проявив неабияку витримку безпосередньо на лінії зіткнення

Два БТР FV432 отримала 114 бригада Сил тероборони

Машини були переобладнані під медичний евакуаційний транспорт, що дозволить забезпечити безпечну і швидку евакуацію поранених з поля бою

Воїну 115 бригади Сил ТрО Олексію Циханюку посмертно присвоїли звання Героя України

В ході жорстокого бою наші бійці відбили дві хвилі ворожого наступу. Не витримувала зброя, але наші бійці стояли до останнього

Дізнатись більше