Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Командувач Сил ТрО Ігор Плахута відвідав 206 батальйон, який тримає позиції на найгарячішому напрямку

Сили територіальної оборони ЗСУ 37 переглядів

Командувач Сил територіальної оборони генерал-майор Ігор Плахута відвідав 206 батальйон 241 бригади, який зараз стійко тримає позиції на найгарячішому напрямку фронту.

Ігор Плахута поспілкувався з офіцерами, сержантами та солдатами підрозділу. Він зауважив, що ситуація на лінії зіткнення знаходиться під контролем і наголосив:

“Зараз важко всім. Ворог наступає, ми тримаємо оборону. Нам може бути складно, можуть бути болісні втрати, але жоден з нас не здасться, жоден з нас не відступить. Бо ми бійці територіальної оборони! Тому згадаємо наше кредо: У справедливості – моє серце. У кари – мої руки. За мною – звитяга мого шляхетного роду. Зі мною – побратими, посестри і свята правда. Не лізь або помри, бо я – переможець!”.

Командувач Сил ТрО також вручив бійцям батальйону державні нагороди. Зокрема, медаллю «За врятоване життя» нагороджені Юрій Зубленко, Іван Деменков, Владислав Бельський.

Відзнаками Головнокомандувача Збройних сил України «Хрест хоробрих» та «Золотий хрест» нагороджені Дмитро Бусєнков, Олексій Яковлев, Олександр Чурик та Анатолій Білий.

Новини

«Дякуємо, ветерани»: в  Україні розгортається інформаційна кампанія вдячності Захисникам і Захисницям України

Проєкт ініціювало та розробило Міністерство у справах ветеранів України

Захисник із Краснограду отримав нагрудний знак Командувача Сил ТрО «Щит Територіальної Оборони»

Під час виконання бойових завдань на Бахмутському напрямку боєць проявив неабияку витримку безпосередньо на лінії зіткнення

Два БТР FV432 отримала 114 бригада Сил тероборони

Машини були переобладнані під медичний евакуаційний транспорт, що дозволить забезпечити безпечну і швидку евакуацію поранених з поля бою

Воїну 115 бригади Сил ТрО Олексію Циханюку посмертно присвоїли звання Героя України

В ході жорстокого бою наші бійці відбили дві хвилі ворожого наступу. Не витримувала зброя, але наші бійці стояли до останнього

Дізнатись більше