Команда "Вишколу капітанів" підготувала порадник командиру
Кожен командир знає, що лише вимог виконувати накази «згідно зі статутом» часто буває недостатньо. Умови бою вимагають більшого — готовності ризикувати та жертвувати собою. Цього неможливо досягти виключно дисципліною або патріотичними закликами.
Дисциплінованість, забезпеченість технікою та зброєю, рівень підготовки — важливі складові успіху під час бою. Проте ключовим фактором перемоги стає довіра до командира та побратимів.
Ділимось з вами порадником, який наші інструктори рекомендують слухачам «Вишколу капітанів».
Завантажуйте порадник командиру «Лідерство та згуртованість» за цим посиланням або читайте у нас на сайті:
У пораднику ви дізнаєтесь, що сприяє формуванню стійкості підрозділу та окремого військовослужбовця і яким чином командир здатний підвищити стійкість підрозділу.
Нагадаємо, Вишкіл капітанів був створений у Силах територіальної оборони ЗСУ в 2022 році. Його розробили на основі стандартів планування виконання бойових завдань в країнах НАТО з урахування новітнього досвіду ведення бойових дій в російсько-українській війні.
Тепер це курс професійної військової освіти «Командний курс тактичного рівня L-1C “Вишкіл капітанів”» в структурі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Новини
У Києві відкрили меморіальну дошку на честь героя Володимира Іщенка
Своє життя Володимир віддав за Україну 18 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Іванівське Бахмутського району. Ворожий снаряд влучив у бліндаж, де він перебував
Міністерство оборони України запускає національну програму підтримки військових — «Плюси»
Це вагомий крок соціально відповідального бізнесу, який допомагає військовим на шляху до перемоги.
У Львові вдруге вручили нагрудні знаки «Честь і Батьківщина» родинам загиблих Героїв
Командир 103-ої бригади Сил ТрО ЗСУ полковник Ігор Бондаренко під час заходу звернувся до рідних загиблих захисників, підкресливши значення їхньої жертовності для нашої країни
Шахраї створюють нові схеми виманювання коштів у родин полонених та зниклих безвісти
Злочинці звертаються у приватні повідомлення і пропонують фальшиві витяги нібито «з баз даних» офіційних органів