Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Для командирів створили навчальне відео про планування бою

Сили територіальної оборони ЗСУ 126 переглядів

Сили територіальної оборони ЗСУ презентували навчальне відео «Планування бою: робота командира роти, взводу, відділення з отриманням бойового завдання», яке буде корисне для командирів українського війська.

Навчальне відео підготувала команда «Вишколу капітанів» — курсу підготовки командирів рот та офіцерів штабів батальйонів в Силах територіальної оборони Збройних Сил України.

Навчальне відео створено для того, щоб знання і вміння з планування бою могли отримати якомога більше командирів.

У відео докладно розглядається одноосібне планування бою, відоме у військах США та багатьох країн НАТО як TLP (troop leading procedures). Ця методика насамперед призначена для командирів рот, командирів взводів чи командирів відділень. В українському перекладі пропонується відповідна назва — процедури планування бою.

Подивитись відео та отримати навчальні матеріали можна на сторінці управління підготовки (G7) штабу Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

«Ми розуміємо, наскільки знання і навички з планування бою є важливими для командира — для того, щоб він міг максимально ефективно виконати завдання і зберегти особовий склад. Запропоновані правила і алгоритми планування бою допоможуть кожному командирові набути необхідних навичок», — наголошують автори відео.