
Рекомендації щодо підтримки звільнених з полону

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими спільно з Центром психічного здоров’я та реабілітації “Лісова поляна” МОЗ України підготували рекомендації щодо підтримки звільнених з полону.
Після повернення з полону, попереду у Захисників та Захисниць довга реабілітація, лікування, звикання й повернення до вільного життя. Ми тішимося кожному воїну вдома і кожному їхньому дзвінку рідним. Проте, нагадаємо як поводитися зі щойно звільненими з полону.
Психологи зауважують, що людина, яка повернулася з полону, часто переживає глибокий шок, виснаження й складні емоції. Навіть якщо вона посміхається, всередині — боротьба. Ваше ставлення може або допомогти їй оговтатись, або, навпаки, ненавмисно травмувати. Тому важливо знати, як бути поруч правильно.
Ми надаємо можливість отримати медичну, психологічну, соціальну та юридичну допомогу. Зокрема, ви маєте змогу отримати консультації психологів та психіатрів.
Як отримати допомогу?
Залишити заявку на платформі “Вільний Степ” (кнопка “Отримати допомогу”):
або ж за номером +38 050 956 42 27
Усі послуги на нашій платформі ми надаємо виключно на безоплатній основі!









Новини

Спрощений механізм добровільного повернення до служби для тих, хто самовільно залишив частину або вчинив дезертирство до 10 травня 2025 року.

Пам’ятаємо, щоб перемагати

ДПС в кожному регіоні створила «гарячі лінії» для вирішення податкових питань мобілізованих ФОП та ветеранів
