Перейти до контенту
0 800 507 028
Новини

Підготуватися до служби у війську: де брати навчальні матеріали

Сили територіальної оборони ЗСУ 35 переглядів

Управління підготовки (G7) штабу Командування Сил територіальної оборони ЗСУ викладає у вільний доступ чимало матеріалів з військової справи.

Тут міститься, мабуть, найбільша в інтернеті база знань з військової справи. На сайті ви також знайдете законодавчу базу та добірку військових настанов.

Хочемо звернути вашу увагу на “Кишеньковий довідник піхотинця”, у якому зібрана найнеобхідніша інформація, яку потрібно знати піхотинцю.

У ньому ви знайдете базову інформацію про найпоширенішу зброю, ведення вогню, ведення оборони та наступу, форму доповіді про виявлену загрозу, яка подається побратимам поруч, радіозв’язок, умовні сигнали тощо.

Підказкою для підрозділу буде розбір бойового виходу у формі АПД — аналізу проведених дій, інформація про те, як брати ворога у полон, норми з міжнародного гуманітарного права, коригування артилерійського вогню.

Тут є прості схеми, які доможуть запам’ятати базову інформацію.

Новини

"Ворог нас недооцінив", - Командувач Сил ТрО

Ще зовсім нещодавно «тереошник» асоціювався з дядьком на блокпосту. Сьогодні воїн Сил ТрО і захищає небо країни, і штурмує ворожі кубла, і трощить зайд дронами

"Раніше ми чекали на виконання заявки місяць, а зараз - два дні". Як у Силах ТрО впроваджують SAP

SAP-програми дозволяють працівникам різних відділів миттєво зв’язатися одне з одним та узгодити будь-які питання

«Повернись живим» та ОККО передали Силам ТрО 21 міномет калібру 82-мм

82-мм міномети стріляють на відстань до 4 км і допомагають як в обороні, так і в наступі

На Обухівщині бійці Сил ТрО вчили цивільних давати ефективну відсіч агресору

Мешканці Обухівського району, в тому числі керівництво громад, навчились зупиняти масовану кровотечу, настрілялись в тирі, побачили з чим і як працюють сапери

Дізнатись більше